fbpx

VetPassion – Wyszukiwarka Zakładów Leczniczych dla Zwierząt

Misja w roli Weterynarza

Misją projektu weterynaryjnego VetPassion jest niesienie pomocy zwierzętom zarówno tym w szczęśliwych domach jak i tym bezdomnym. Prowadząc leczenie zwierząt dbamy każdy szczegół, od wywiadu, badania, przed profesjonalną diagnostykę aż po zrozumienie problemu przez właściciela. Jesteśmy po to by rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na Twoje pytania. Pomagamy przez akcje edukacyjne i adopcyjne oraz oferujemy bazę wiedzy w postaci artykułów. Poruszamy wciąż nowe tematy, aby zapewnić Ci najnowsze informacje z dziedziny weterynarii.

Podejście do pracy weterynarza

Wierzymy, że w pracy lekarza w klinikach dla zwierząt każdy detal ma znaczenie. Dlatego przykładamy ogromną wagę do wszystkiego, począwszy od rozwoju specjalistycznego po budowę świadomości u właściciela.

Samorozwój

Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach podnosząc swoje kwalifikacje jako lekarz internista oraz specjalista w ramach wąskiej dziedziny weterynarii.

Zdrowie Twojego pupila

Dajemy Ci dawkę solidnej wiedzy na temat opieki, profilaktyki i zdrowia Twojego pupila. Zwracamy uwagę o co warto zadbać, aby zarówno właścicielowi jak i zwierzakowi żyło się lepiej.

Zwierzęta bez szczęśliwych domów

Szerzymy świadomość o zapobieganiu bezdomności. Uczulamy ludzi na pomoc porzuconym i bezdomnym zwierzętom. ​

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

W odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania w Gabinetach Weterynaryjnych przygotowaliśmy następujące artykuły:
- Babeszjoza
- Odrobaczanie psa i kota
- Przetrwanie upałów

Opisy Usług Weterynaryjnych oraz Orientacyjne Zakresy Cen w Warszawie

Ceny Usług Weterynaryjnych zgodnie z prawem nie powinny być publikowane na stronach internetowych. W zależności od zakresu i ilości usług, leków, materiałów, a nawet czasu wizyty całościowe koszty mogą być bardzo różne. Jednak same ceny jak i usługi są tematem poszukiwany przez właścicieli zwierząt, dlatego w odpowiedzi na tą potrzebę przygotowaliśmy orientacyjne zakresy cenowe tych najpopularniejszych w Warszawie: Cennik usług weterynaryjnych oraz opisy usług weterynaryjnych:
- Sterylizacja i kastracja psa i kota
- Szczepienie psa i kota
- Czipowanie zwierząt
- Strzyżenie psów
- Usg psa i kota
- Tomografia psa i kota -Rtg psa i kota
- Badanie krwi psa i kota
W celu poznania dokładnej oferty w Twojej Klinice Weterynaryjnej proszę skontaktować się z obsługą osobiście lub telefonicznie.

Weterynarz Specjalista – Opisy Specjalizacji Weterynaryjnych

Kiedy i z jakim problemem wybrać się do Weterynarza Specjalisty? Czym dokładnie zajmuje się dany specjalista? W odpowiedzi na te pytania przygotowaliśmy informację o Weterynarzach Specjalistach jakich można spotkać w Warszawie.
- Okulista
- Stomatolog
- Dermatolog
- Neurolog
- Onkolog
- Chirurg
- Ortopeda
- Kardiolog

wYSZUKIWARKA KLINIK WETERYNARYJNYCH

todo

Klinika weterynaryjna

TODO

Lecznica Weterynaryjna

TODO

Przychodnia Weterynaryjna

TODO

Przychodnia Weterynaryjna

TODO